vyhodnocení ankety o titulní fotce

Už nám tu anketa visela dostatečně dlouho, aby si všichni, kdo chtěli, odhlasovali. S potěšením musím oznámit, že úspěšnost řešitelů je 7,6%, tedy přesně 1 z vás se trefil. Na titulní fotce není Soča ani Schwarza. Jde překvapivě o Salzu a to konkrétně o místo v první/druhé (předěl mezi nimi jsem ani přes dvě návštěvy nepochytil) soutěsce, kde Ešus utopil léta páně 2006 svoji neoprenovou ponožku velikosti 12 a dal si první ostrý pokus plavání v divoké vodě s pálavou a pádlem v ruce (cca 10metrů). Od té doby nenosím na vodu sandály na suchý zip. Fotka nepochází z naší akce, ale bez dovolení jsem si ji vypůjčil přes Google z rakouské cestovky. V podstatě v tomto duchu jsem zvolil i motto stránek, které je takovou slovní hříčkou na téma "Vyber si svůj kámen a (polo)eskymuj."

Co dál? Nová anketní otázka se bude vázat na akci z minulého týdne a je prostá, přestože asi nemá správnou odpověď: Kdo na plese nejvíc pařil? Pozor! Počítá se v součtu parket i bar! Byl to Louda neopouštějící bar ani v době Radarova křepčení na parketu? Tajfunek pařící za tři lidi? Radar kombinující mistrně pětipanáky Berentzenu s tancem Sv. Víta nebo snad velitelka, která poseděla snad jen během losování tomboly, při níž se aspoň pohupovala v rytmu beatů speakera na podiu? Redakce se těší na vaše hlasy.

Aktuálně

Čím víc potěru, tím míň vody. Ale máme fotky ze tří víkendových sjezdů, takže se můžeme pochlubit pár obrázky z Krupé a ze dvou následujících výletů na Orlici. Vše ve víkendovkách 2018.