Korutany

FWJ se přihlásil s novinkami kolem letošní zahraniční vody. Vše je trochu jinak, zapomeňte na RakIt, v rámci snahy vytěžit dosažený prostor mění FWJ ideu na Korutany, protože to tam stejně všechno nestihneme. Rozhodně si ale připomeňte vše ostatní, co se snažil sdělit při vyhlašování termínu.

Korutany 2012

termín : 4. až 15. srpna 2012 ( maximálně )

doprava a rozsah :

počítám již tradičně s PW a jeho expedičním vozidlem a vozíkem, minimálně 4 lodě ( tranzit ), pokud by byl zájem větší tak plus jedno auto ( maximálně 6 lodí )

 

programová představa :

Korutany, oblast okolo měst Lienz a Spittal a.D.

 

řeky :

do širšího výběru postoupily : Dráva, Isel, Möll, Gail, možná Gurk, případně Mur na cestě zpět ?

obtížnost většinou II. až III., složitější to bude s vodou, protože ji budeme potřebovat tak akorát, ani málo, ani moc. tankery/pálavy, NE raft, plná výbava ( vesta, helma, neoprén )

nezajišťuji ani nezprostředkovávám půjčování žádného materiálu s výjimkou mého vlastního ( nějaké pádla a helmy )

 

hory :

pouze doplňkově, nic dvoudenního, nejspíše skupina H.Tauern

zatím jsem blíže neřešil

 

KVČ :

v přiměřeném rozsahu

moře zase nebude !

 

odhad nákladů :

doprava a ubytování 6,5tis Kč/os.

 

postup :

vážní zájemci se nahlásí na můj emil a připojí své programové návrhy a preference, někdo němčinou vládnoucí by měl prostudovat místní podmínky a poslat mi stručný výtah týkající se řek ve výběru. to vše bez zbytečného odkladu, ale nejpozději do 8.července, po tomto datu už je třeba finišovat

FWJ

 

Aktuálně

Po dlouhých měsících letargie a nečinnosti přinášíme dvě aktualizace. První jsou fotky z Hronu a druhou cestovní zpráva ze zahraniční vody, doplněná nově i o fotky.

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde