Návrat z Korutan

Jak už se objevilo v návštěvní knize, beze ztrát jsme se vrátili z výletu od našich jižních sousedů. Jana fotila každý kus kolejnice za zpěvu nádražáckých chorálů a Peťáček se proletěl oblaky. U Hnyků Renča poctivě čistila zuby vším, co se jí dostalo do ruky, zatímco Petr chodil podle GPS i do sprchy. Teta Kotlíková nezapomněla na houpačky a opičárny, MKK vylovil z paměti písně téměř zapomněné. Ešus si našel skoro čistého kamaráda a FWJ tak poctivě zapisoval denní dění, že si našel na čele bouli. Jo, a Peťa Winkler nám zapomněl sdělit, že řízení má jen jako koníček a jinak že vlastní půlku Korutan. Plecháčků jsme se taky téměř dopočítali a protože Jessie hlásil ze zásady 0% srážek, byla jejich spotřeba mírně nad limit. Pravidelné souboje dojížděčů snídaní/večeří braly okolním turistům dech, že nám z radosti uklízeli věci do stanů a půjčovali kusy svých karavanů.

To vše a mnohem víc bude v cestovní zprávě od FWJ, na videu MKK (DolomityLieser už jsou na youtube) a pro začátek i v galerii v podobě barevných obrázků (88 stran návodu).

updatováno o článek Petra Hnyka na jeho blogu

Aktuálně

Po dlouhých měsících letargie a nečinnosti přinášíme dvě aktualizace. První jsou fotky z Hronu a druhou cestovní zpráva ze zahraniční vody, doplněná nově i o fotky.

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde