Idea 2017

Po loňských, přiměřeně úspěšných,  akcích RumBa a BoAt vyhlašuji s pracovním názvem  střední Jugoška

Termín : 5. až 13. srpna 2017

Prostor : zhruba mezi zájezdy Monte Negro a severní Jugoška, předpokládám spodní Taru v MN, další destinace v BiH, příp. Srbsku ( i podle aktuální bezpečnostní situace ) + něco po cestě

Ubytování : vlastní stany

Program : hlavně vodní, KVČ příp. kopečky doplňkově, řeky podle aktuálních vodních stavů a preferencí účastníků, ale ne pokus o opakování některého z minulých „zájezdů“

Doprava a kapacita : v základní variantě předpokládám PW a jeho Fiat Ducato s vozíkem, tj. 8 osob = 4 lodě ( byť jsem z něj emil nevymáčkl )

Náklady : odhad doprava a ubytování 6.000 Kč

Další postup : Zájemci se nahlásí nejlépe bez zbytečného odkladu na můj emil, zároveň uvítám jejich návrhy, preference a spolupráci na programování. Nejpozději dva měsíce před akcí bych chtěl přecházet od představy o počtech a rámcovém programu k závazným přihláškám a zálohám. Pokud se neozve včas dostatečný počet zájemců bude akce zrušena.

na Dorotu 26.února 2017

FWJ al/dys/schiz/aut

Aktuálně

Čím víc potěru, tím míň vody. Ale máme fotky ze tří víkendových sjezdů, takže se můžeme pochlubit pár obrázky z Krupé a ze dvou následujících výletů na Orlici. Vše ve víkendovkách 2018.