Vítejte, Neregistrovaný uživatel
Uživatelské jméno Heslo: Zapamatovat přihlášení

Ples
(1 zobrazováno) (1) Neregistrovaný uživatel
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Ples

Ples 19 Lis 2014 10:03 #21

• Jana
Ahoj, tak jsem se lekla, že se Duraska kryje s plesem. Jarči se nemůžu dovolat, ale na netu je plesové datum 24.1.2015.

Re: Ples 23 Lis 2014 12:33 #26

• Ešus
  • Administrator
Za nás s Evčou letos určitě absence jak na případném večírku, tak na plese. Důvod je všeobecně známý

Re: Ples 19 Led 2015 13:50 #44

• Ešus
  • Administrator
vzhledem k tomu, že se blíží předpokládaný termín plesu, ví už někdo něco jistě?

Re: Ples 19 Led 2015 22:12 #45

• Tajfunek
Tak jsem zašla na Hrošíky, abych zjistila novinky k bouřlivému a jásavému víkendu ... a tady klid po pěšině
Zatím vím, že tradičně v pátek bečka a v sobotu ples.
Co vůbec nevím, na koho se můžu těšit, pokud nemocné děti u nás nepředají svoji štafetu dále...

Re: Ples 20 Led 2015 06:27 #46

• Kotlík
V pátek nebudeme, ale na sobotu odpoledne. popř. neděli dopoledne chystám nějaké hýbací obrázky.

Re: Ples 20 Led 2015 08:26 #47

• Jana
Potvrzuji pátek bečka, sobota ples.
Taky se mi zdá na stránkách nějaký klid...
To sliboval Standa pokecy...

Re: Ples 21 Led 2015 08:37 #48

• Standa
  • Mírně pokročilý
To Jana: a ty se divíš? Denně zkoukne tyhle stránky průměrně 25 lidí, forum běží od půlky Listopadu a je tu "JIŽ" 50 příspěvků (z toho 20 technických od správce fora).
Hrošici si nemají co psát. Podívej kolik se tu zaregistrovalo lidí. Odhaduji, že sem aktivně chodí koukat min. 50 hrošíků a to alespoň 2x týdně a jsme tu registrováni 4 (včetně velitelky která sem napíše 1 zprávu za 2roky). Buďto se lidi stydí za to že patří mezi hrošíky, nebo se bojí o ztrátu své identity, když sem zadají nick a e-mail. A to pří nákupu z kteréhokoliv e-shopu o sobě vyplní 100x více údajů (jméno, adresu, telefon, e-mail, číslo BU nebo platební karty, číslo cestovního pasu, konfekční velikost, ....)

PS pro spravce: nedalo by se změnit aby forum ukazoval datum příspěvku, než jak je to zobrazováno teď - před x dne, y hodin. Je to jako v pohádce. Za devatero horami......
Naposledy upraveno: 21 Led 2015 08:38 od Standa.

Re: Ples 21 Led 2015 13:14 #50

• Ešus
  • Administrator
50 hrošíků snad ani není a na stránky chodí víceméně pravidelně (tzn. aspoň jednou za 14dní) maximálně 10 lidí. ostatní přístupy jsou přes odkazy v článcích na facebooku nebo na reky.cz.

co chcete řešit a prokecávat po internetu?
Je okurková sezona, sníh není, na vodu se nejezdí. o bečce jsem se dozvěděl od Tajfunka v pondělí, info doplňuju.

každopádně tohle je příspěvek dost mimo téma, takže to dál rozebírat nebudu. odpověď na Standův dotaz kolem archaického jazyka fóra je umístěn v příslušném tématu
Naposledy upraveno: 21 Led 2015 13:16 od Ešus.

Re: Ples 21 Led 2015 19:27 #52

• Standa
  • Mírně pokročilý
No to si piš že Hrošíků bude 50 a troufnu si tvrdit že i víc. Já na velké vodě nebyl už 8 roků, ale když bych spočítal jen ty co znám když jsem jezdil tak jich 50 napočítám určitě. Škoda že se nedochoval seznam e-mailu co byl na pandoře.
Naposledy upraveno: 21 Led 2015 19:28 od Standa.

Re: Ples 21 Led 2015 21:45 #53

• Tajfunek
No konečně aspoň nějaká konverzace
Takže: na ples nedorazí Součci, Fanda s Káťou a Loudíci, všichni kvůli nemoci. Tak aspoň nějaká novinka, i když ne zrovna pozitivní.
Radaři doufám aspoň na ples, pokud je nesklátí zabíjačka v Seči.
Stando, obávám se, že "stará" základna jaksi pomalu, ale jistě mizí Když se podívám na fotky z dob, kdy jsem začínala jezdit na vodu, je málo ksichtíků, co vídám i teď ... obrovsou vyjímkou je klan Štěpánků a teď už i Kotlíci

Re: Ples 22 Led 2015 21:30 #55

• Tajfunek
Tak oprava - nakonec dorazí k Jarušce Loudík s Marečkem

Re: Ples 26 Led 2015 23:08 #56

• Ešus
  • Administrator
nějaké info z plesu by nebylo?

Re: Ples 27 Led 2015 06:48 #57

• Standa
  • Mírně pokročilý
Jarča měla tůůze dobrou slivovici, porce guláše s hodně masem, akorát vychlazené točené pivo a dobré povidlové koláče. Takže všem co konzumovali alkohol se asi ještě teď klepou ruce že netrefí čudlíky na klávesnici a ti co vyhráli volant na zpáteční cestu se snaží srazit během víkendu nabraná kila.
Plesat jsem nebyl, takže zprávu musí sepsat někdo jiný zůčastněný.
Naposledy upraveno: 27 Led 2015 06:50 od Standa.

Re: Ples 27 Led 2015 09:59 #58

• Lenka
Jak už avizoval na úvodní stránce Ešus, posíláme "zhodnocení" plesu tradičně již alespoň pár obrázky na : (www.jessie.cz/store/2015-01-24-hrosici-na-plese/index.html). Jinak celou akci hodnotíme jako vždy suprově, počínaje shlédnutím Kotlíkova videa tentokrát netradičně pojato jako celý Hroší rok 2014, takže se tam našel určitě každý. Z našeho pohledu moc moc povedené, taky to Kotlíka pár nocí práce stálo... No a když budu pokračovat ve chvále, tak samozřejmě klobouk dolů před velitelkou, její přípravou akce a servisem pro všechny nejen nocležníky a hladové krky ... nepočítala jsem to, ale myslím, že i navzdory virózám se nás sešel letos rekordní počet..., odhadovali jsme to tak na 30 kousků... .Akorát v té tombole jsme moc štěstí neměli /tedy až na Toma a jeho tvarůžky a Janu, která ke své radosti vyhrála poukaz na knížku...?/ Ahoj všem za Jessiovce Lenka

Re: Ples 29 Led 2015 12:07 #59

• Jana a spol.
Ahoj, velké díky Jarči! Jako vždy akce bezvadná...
Markétka nám hned po plese ochořela chřipkou, v pondělí ještě ve škole stihla paní učitelce říct, že má natažený sval za krkem - jak pařila na plese a rozjela to na plný pecky. Takže tento týden více doma než v práci.
Poukaz na knihy se nakonec hodí - mají cizojazyčné učebnice a četbu. Ale fakt sranda, dovoz bude až do knihy, smál se i obchodní zástupce...

Re: Ples 29 Led 2015 18:04 #60

• Lenka
Jo a taky jsme konečně poznali osobně Standu.... / a on nás /

Re: Ples 30 Led 2015 07:09 #61

• Standa
  • Mírně pokročilý
kdyby jste někdy vyrazily na Durasku mohlo to "konečně" být už dávno. Nehledě na to že bydlíme 13km od sebe

Re: Ples 24 Pro 2017 15:51 #349

• Hrochovi
  • Nováček
Zdravíme,

ples se koná 27.1.2018. Jako již klasicky bude bečka v pátek resp. sobotu na Hroší adrese v Hrabové. Všichni jste srdečně zváni ostatně jako každý rok.

Můžeme mít tisíc přání, tužeb a snů, ale jen láska dává světlo našim dnům. Krásné svátky vánoční a šťastný nový rok přejí Hrochovi.

Re: Ples 18 Led 2018 21:28 #353

Ahoooooj, letos jsem si s plánováním chat o víkendu dala pozor a trpělivě čekala na termín plesu, takže pokud nezasáhne nějaká vyšší moc, tak určitě s Peťou dorazíme Já bych se měla v okolí vyskytovat už celý týden, právě balím, tak snad termín neprošvihnu Tajfunek

Re: Ples 26 Led 2018 15:30 #354

• Kotlík
Záleží, jak se budeš balit dlouho.

Pokud se nestane nic mimořádného (jako, že třeba nebudu stíhat) a ostatní budou mít zájem, tak na sobotní podvečer bych mohl mít doděláno nějaké DVD.
Na bečku nepřijedeme, protože nestíhám, tak ahoj v sobotu.
Kotlík
  • Strana:
  • 1
  • 2
Stránka vytvořena za: 0.24 vteřin

Aktuálně

V galerii je výběr z výběru fotek od FWJ z letošního výjezdu na balkán.

Vše o hoperském oblečení a hip hopu na jednom místě.