Vítejte, Neregistrovaný uživatel
Uživatelské jméno Heslo: Zapamatovat přihlášení

Ples
(1 zobrazováno) (1) Neregistrovaný uživatel
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Ples

Re: Ples 30 Led 2018 20:42 #355

  • fwj
kulhavá Ilča to stihla alespoň na bečku, která nebýt mne ( a díky Viťovu kanystru ) byla dost poklidná, guláš byl silný, sjezdařské skupiny se v mlze nemohly najít ( vidět prý bylo na pár metrů a oni byli od sebe pár kilometrů ), velitelka tentokrát přežila běžky bez zjevné újmy ( tak si to později vynahradila jinak ), stihl to i strejda Kotlík ( jeho studnice nápadů je snad bezedná ), na plese zazářil Pozdní sběr, někteří asi koukali co se může vyloupnout z neoprenu, Pavlínka nepřijela a já jsem odjel
pokud se stalo něco dalšího důležitějšího, tak jsem u toho nebyl
poděkování všem a velitelce zvlášť
ps. teď mi došlo, že jsem prošvihl takovou drobnost, jako rozhodnutí, kam se letos pojede

Re: Ples 01 Úno 2018 14:20 #357

  • Anonymous
A já doplním Františka, sice ne až tak vtipně a věcně, ale spíš v obraze . Takže tradičně přidáváme odkaz na pár fotek ze sekce "seniorů", přestože mlaďochů byla letos převaha . Na Františka napráskám, že byl z nás nejúspěšnějším výhercem tomboly a koláčky byly fakt dobrý...

odkaz na fotky: www.jessie.cz/store/2018-01-27-ples-v-dubicku/index.html)

Tak zas někdy příště.... ahoooj

Re: Ples 01 Úno 2018 14:27 #358

  • Anonymous
Za "anonymous" se skrývají Jessiovci
  • Strana:
  • 1
  • 2
Stránka vytvořena za: 0.51 vteřin

Aktuálně

Letošní Velká Voda bude v termínu od 27.6. Jede se na Otavu. Níže je odkaz na přihlášku s číslem účtu, kam můžete posílat startovné.

Prihlaska_OTAVA_2020.doc